fbpx
Курсы живописи и рисунка

Про нас

Я - Лілія Михайліна - керівник художньої студії "Клуб Да Вінчі". Вітаю Вас в нашій затишній студії!

Наша школа живопису народилась в 2012 році в маленькій майстерні в ТРЦ APPOLO. З часом, наших учнів ставало дедалі більше та ми переїхали в  світле та затишне приміщення на проспекті О.Поля, 101 (зараз закрите) .

В нашу студію ми вклали багато праці, бо бажали відтворити творчу атмосферу та стати джерелом натхнення для наших учнів і звичайних відвідувачів. Залучаємо до нашої команда лише відмінних викладачів і практикуючих художників з багатолітнім досвідом роботи!

Та, дуже пишаємось ними, але, їх головна цінність - вони обожнюють свою справу та продовжують вдосконалюватись разом з Вами.

Портрет на заказ

Ми маємо різні програми навчання для взрослих та дітей з різним рівнем підготовки. Зосереджені на таких напрямках: живопис та малюнок. В нас є багато майстер-класів на різні тематики! Ви зможете освоїти живопис маслом, акварель, графіку, пастель, познайомитись ближче з ілюстрацієй і скетчінгом. В нас є окремий курс з колористики для майбутніх візажистів! Ми постійно розвиваємось та бажаємо бути кращіми для Вас!

Розуміємо, як легко відбити бажання й накласти відбиток на творчу уяву у дітей, тому з особливою ретельністю ми розробляємо курси для Ваших дітлахів, щоб, в першу чергу, дитина розкрила свій внутрішній потенціал й продовжувала "горіти" творчістю.

НАША СТУДІЯ БУДЕ ВАМ ДОВПОДОБИ, ЯКЩО:

- Вам просто подобається малювати;

- Ви працюєте для отримання результату - красива картина, яку можна подарувати або повісити вдома, але поки не вистачає достатніх знать чи вмінь. Наші викладачі допоможуть здійснити мрію і Ви зможете порадіти своїй рідній картині; - давно мали бажання спробувати, але було страшно; - живопис - головна мета, то треба буде працювати старанно. Живопис, як і будь якє вміння, потребує тренувань. Ми даємо максимум знань в різних техніках й допоможемо вийти на високий професійний рівень майстерності. В нас працюють викладачі з 10-літнім, й більше, стажем, які є випускниками престижних художніх шкіл України та Польші, але головне - вони талановиті вчителя! - є бажання просто відпочити, провести час незвично, але з користю та зануритися в найбільш творчу атмосферу в місті. Ви спробуєте нові й  неповторні эмоції!

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС, ПОМАЛЮЄМО!

error: Content is protected !!