fbpx
Мастер-класс маслом на холсте

Майстер-клас з живопису в Дніпрі

Майстер-класс з живопису в Дніпрі — це унікальна можливість, яка дозволяє за декілька годин створити свій, можливо перший, витвір мистецтва! Викладачі студії живопису в Дніпрі допоможуть підібрати Вам роботу, яка буде під силу. І вже в цей день, вона будет прикрашати домівку або зможе стати чудовим подарунком! Що може бути краще картини, як подарунок, особливо, якщо вона зроблема власноруч?! В нашій студії все спонукає до творчості – зручно обладнане робоче місце, дружня атмосфера та професіональні викладачі подарують Вам незабутні емоції та враження!

Тривалість майстер-класів від 2 до 6 годин і залежить від обраного Вами сюжету.

Майстер-класи в художній студії Дніпра "Клуб Да Вінчі"

Мастер-класс маслом на холсте в Днепре

Майстер-клас з живопису маслом "Зображення за бажанням"

ОПИС: Майстер-клас з написання картини маслом, який призначений, як для початківців, так і вже "просунутих" художників. Ви можете самі визначити сюжет майбутньої картини: можна принести зображення з собою або обрати з тих, що є в студії.

КОЛИ: За попереднім записом (вихідні) МАТЕРІАЛИ: Стандартне полотно 30х40см, масло, пензли. ТРИВАЛІСТЬ ОДНОГО ЗАНЯТТЯ: 3 години. ВАРТІСТЬ: Згідно з цінами *У вартість входять всі материали, стандартне полотно 30х40см. **Полотна інших розмірів cплачуються окремо. Записатись
Майстер-клас маслом на полотні в Дніпрі

Майстер-клас з флюід арт

ОПИС: В нашій студії Ви зможете створити картину за допомогою технології флюід арт. Такі картини все більше набирають популярність в сучасному інтер'єрі. Наша студія в Дніпрі - одне з небагатьох місць, де Ви можете зробити таку картину своїми руками. Ми допоможемо Вам в цьому.

КОЛИ: За попереднім записом МАТЕРІАЛИ: Акрил, силікон, округла основа розміром 30х40см, барвники ТРИВАЛІСТЬ: 2 години. ВАРТІСТЬ: Згідно з цінами *всі матеріали додані в вартість. Записатись

Тематичні майстер-класи з живопису

Тематичні майстер-класи - це майстер-класи з обраним сюжетом, який був підібраним нашими викладачами. Нижче Ви знайдете список найближчих тематичних майстер-класів.

Ми проводимо майстер-класи в невеликих групах до 6 осіб, тому заняття проходить в максимально комфортній для Вас атмосфері.

Всі материали додані в вартість заняття. Обов'язково записуйтесь на заняття, бо кількість місць обмежено.

error: Content is protected !!