fbpx
Курсы живописи и рисунка

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА МАЙСТЕР-КЛАС В ХУДОЖНІЙ СТУДІЇ В ДНІПРІ

Подарунок для дівчини, хлопця, друга або керівника, подарунок матусі чи татуся, сестри, брата чи бабусі чи, навіть, бабусі з дідусем, подарунковий сертифікат на майстер-клас з написання картини маслом не залишить байдужим нікого! Ці яскраві емоції на все життя, які піднімають настрій, надихають, освіжають. Подарунковий сертифікат - це гарний привід підштовхнути людину до того, про що він давно мріяв, але все не міг зважитись! Це пдобра нагода спробувати свої сили в новому напрямку, поринути у світ творчості та и відчути себе справжнім митцем! Порадуйте близьких незвичним подарунком!

Портрет на заказ

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА МАЙСТЕР-КЛАС “КАРТИНА МАСЛОМ НА ПОЛОТНІ”

ОПИС: Майстер-клас з написання картини маслом в Дніпрі. Сюжет картини власник обирає самостійно з нашої картотеки або можна принести зображення з собою. Власникам сертифіката не потрібно нічого доплачувати, а лише пред'явити його. Почати заняття можна в будь-який момент, впродовдж 2 місяців з початку придбання. МАТЕРІАЛИ: у вартість входять всі матеріали ТРИВАЛІСТЬ: 3 години (якщо треба буде "допис" по-сухому, у вартість додатково входить 1 година) ВАРТІСТЬ: 700 грн

Купити
Портрет на заказ

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА КУРС “ЖИВОПИС МАСЛОМ” (4 ЗАНЯТТЯ)

ОПИС: Навчання вміщує в собі основи живопису маслом. За час навчання, на заняттях, буде виконано 2 роботи маслом. Власникам сертифіката не потрібно нічого доплачувати, а лише пред'явити його. Почати заняття можна в будь-який момент, впродовдж 2 місяців з початку придбання. МАТЕРІАЛИ: у вартість входять всі матеріали ТРИВАЛІСТЬ: 4 заняття, кожне по 2 години. ВАРТІСТЬ: 1400 грн.

Купити
Портрет на заказ

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА “БАЗОВИЙ КУРС” (8 ЗАНЯТЬ)

ОПИС: Навчання вміщує в собі основи «малюнка», «живопису» та «композиції». Базовий курс допоможе опанувати основні навичкі малювання та письма в кольорі, ознайомитись з різними техніками та матеріалами. Власникам сертифіката не потрібно нічого доплачувати, а лише пред'явити його. Почати заняття можна в будь-який момент, впродовдж 2 місяців з початку придбання. МАТЕРІАЛИ: у вартість входять всі матеріали ТРИВАЛІСТЬ: 8 занять, кожне по 2 годині. ВАРТІСТЬ: 1840 грн.

Купити

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат на заняття та майстер-класи в художній студії «Клуб Да Вінчі» — це можливість порадувати близьку та улюблену людину, подарувати їй незабутні враження й радість від реалізації творчого потенціалу. Намальовані картини стануть унікальним елементом будь-якого інтер'єра, кожен день радуючи око та навіваючи приємні спогади.

error: Content is protected !!