fbpx
Курсы живописи и рисунка для детей

Уроки малювання для дітей в художній студії "Клуб Да Вінчі"

Хочете розвивати творчі здібності Вашої дитини? Тоді Вам треба записати її на уроки малювання! Ми розвиваємо творчі здібності маленьких художників, розкриваємо фантазію, знайомимо їх зі світом, за допомогою образотворчого мистецтва. В нас є розроблена програма для дітей, але ми не хочемо обмежувати їх, якщо в них є бажання створити щось своє, а спрямовуємо та надихаємо їх. Наші викладачі шукають підхід до кожної дитини. Діти відвідують наші заняття с "очима, що палають". Художня студія стає для дітей затишною й рідною. Діти знаходять в студії нових друзів, не дивлячись на те, що групи в нас невеликі - лише до 10 осіб. Записуйтесь на заняття та розвивайте таланти вашого малюка з нами!

Курс живопису та малюнка для дітей в художній студії "Клуб Да Вінчі"

Дитячий курс розділяється на заняття по основах академічного малюнка та живопису. Діти навчаються малювати різними матеріалами: олівцями та пастеллю, а також гуашшю та аквареллю. На заняттях ми навчаємо працювати з кольором, розумно змішувати й комбінувати фарби, вивчаючи основи колористики та кольорове коло. Ми проводимо виставки наших учнів і конкурси малюнка. Розігруємо подарунки для дітей на свята. Наші учні, також беруть участь в міських конкурсах малюнка. Приєднуйтесь до нашої сім'ї.

Атмосфера в студії та роботи наших маленьких учнів

Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников Работы наших маленьких учеников

Художня школа для дітей в Дніпрі

Ми раді бачити малюків в нашій художній школі для дітей «Клуб Да Вінчі», де вони зможуть познайомитись з самими різними напрямками творчості. Традиційні основи живопису, малюнка та композиції, а також додаткові заняття з ліплення, аплікації й ілюстрації. Уроки з малювання для дітей, в Дніпрі, проводять відмінні викладачі.

Курси малювання для дітей в Дніпрі

На курсах малювання, в Дніпрі, діти спілкуються один з одним. Навіть самі маленькі вже серйозно обговорюють теми робіт, діляться один з одним своїми міркуваннями та, авжеж, те, що найбільше подобаються дітям. Вони розглядають малюнки всієї групи, аналізують, зрівнюють, знаходять щось цікаве в роботах інших дітей, допомагають один одному. Ваші діти, в нашій студії, знайдуть нових друзів, навчаться спілкуватись у творчому колективі та, просто весело зможуть провести час.

error: Content is protected !!